Bog-Delaet.com
“Іісус Христос учора і сьогодні і навіки Той же.”
(Євреїв 13:8)
“Пильнуйте, будьте насторожі і моліться, бо не знаєте, коли настане час цей.”
(Марка 13:33)
Контакти

Шановні відвідувачі сайту
Ковельської Церквиї!Великий Бог творить все нові чудеса і зцілення. А ми, на жаль, не маємо можливості представити весь матеріал. Але незабаром ми маємо намір постійно оновлювати наш сайт новими наявними свідченнями, що прославляють ім'я Великого Всемогутнього Бога Отця і Сина Божого Ісуса Христа і Духа Святого.

Слідкуйте за оновленням нашого сайту.

Нехай благословить вас Господь Бог!

Наданий матеріал ви можете використовувати для себе, або безпосередньо для вашої церкви безплатно, але не для комерційних або інших цілей. Всі питання, пов'язані із застосуванням даних на нашому сайті в інших цілях, крім вище вказаної, повинні обов'язково бути узгоджені з нами.

Ви можете повідомляти нам свої зауваження і побажання з питань оформлення і представлених матеріалів.

Електронна пошта: zov-6kpx@ccku.info

Адміністрація сайту Ковельської Церкви

Ви також можете написати нам, використовуючи нижченаведену форму:

Ваше ім'я:
Місто, країна:
E-Mail:
Тема листа:
Введіть текст Вашого повідомлення:
Введіть код зображений на картинці:

ЗЦІЛЕННЯ В ДЕНЬ П'ЯТИДЕСЯТНИЦІ
Як добре і приємно, що Бог такий близький і так скоро відповідає на молитви. Минуло близько місяця, як Бог за молитвою служителя нашої церкви зцілив ушкоджений суглоб моєї ноги. Але зі мною знову сталася біда. Працюючи на своїй присадибній ділянці перед святом Дня П'ятидесятниці, я висмикувала великий бур'ян. У цей час я відчула різкий біль в поперековому відділі хребта. З великими труднощами прийшла в кімнату, лягла на ліжко, сподіваючись, що мені стане легше, але цього не сталося. Стан мого здоров'я різко погіршувався. Мене охопили нестерпні болі в попереку. Цей біль, подібний судомі, неможливо передати: не можна було поворухнути ні головою, ні ногою, все тіло було, як натягнута струна. Я вже зовсім не могла рухатися...

докладніше »

НЕБЕСНИЙ РЕНТГЕН
15 січня 2013 року в мене сильно заболів зуб. Цілу ніч я не спав, у мене опухла щока, тяжко було говорити. 16 січня, вранці, я звернувся до лікаря. Лікар зняла коронку з хворого зуба, прочистила в ньому канали, щоб витік гній. Побачивши, що гній не витікає, вона терміново направила мене на рентген і сказала, щоб я зі знімком прийшов на шістнадцяту годину до хірурга на операцію.

докладніше »

Зцілення Віри Савлук і її мами
По Слову Божому, після однієї молитви Його народу, я миттєво стала здоровою, отримавши зцілення від раку.

докладніше »