Bog-Delaet.com
“Пильнуйте, будьте насторожі і моліться, бо не знаєте, коли настане час цей.”
(Марка 13:33)
“і самі, мов живе каміння, будуйте з себе дім духовний, святе священство, щоб приносити духовні жертви, приємні Богові, Іісусом Христом.”
(1Петра 2:5)
Контакти

Шановні відвідувачі сайту
Ковельської Церкви Заснованої 1924 року!Великий Бог творить все нові чудеса і зцілення. А ми, на жаль, не маємо можливості представити весь матеріал. Але незабаром ми маємо намір постійно оновлювати наш сайт новими наявними свідченнями, що прославляють ім'я Великого Всемогутнього Бога Отця і Сина Божого Ісуса Христа і Духа Святого.

Слідкуйте за оновленням нашого сайту.

Нехай благословить вас Господь Бог!

Наданий матеріал ви можете використовувати для себе, або безпосередньо для вашої церкви безплатно, але не для комерційних або інших цілей. Всі питання, пов'язані із застосуванням даних на нашому сайті в інших цілях, крім вище вказаної, повинні обов'язково бути узгоджені з нами.

Ви можете повідомляти нам свої зауваження і побажання з питань оформлення і представлених матеріалів.

Електронна пошта: zov-6kpx@ccku.info

Адміністрація сайту Ковельської Церкви Заснованої 1924 року

Ви також можете написати нам, використовуючи нижченаведену форму:

Ваше ім'я:
Місто, країна:
E-Mail:
Тема листа:
Введіть текст Вашого повідомлення:
Введіть код зображений на картинці:

Зцілення Олександра Назаренка
Бог сказав до Олександра через Свого служителя: «Проси, що ти хочеш отримати». Олександр відповів: «Бажаю до завтрашнього дня отримати зцілення від запалення легенів». Через кілька годин він був здоровий.

докладніше »

БОЖЕ ЗЦІЛЕННЯ РОЗСЛАБЛЕНОЇ
До нас на сайт прийшов такий лист з молитовним проханням: "Мир вам, дорогі брати і сестри в Господі Ісусі Христі !!! У мене до вас велике прохання, приєднайтесь разом з нами в молитві за нашу сестричку Оленку. Вона у великому горі, лежить розслаблена, ось уже чотири роки на одному боці, а поруч немає нікого (вона в далекому закинутому селищі в Америці). Разом з фізичними силами згасає і її віра і надія. Будь ласка, моліться разом з нами...

докладніше »

СИЛА СЛОВА БОЖОГО ПОВЕРНУЛА ЖИТТЯ
Оля У. відчула себе погано і втратила свідомість. Викликали «Швидку» допомогу. Виписка з історії хвороби: Хвора доставлена у важкому стані. При підвищенні тиску до 170 виникла втрата свідомості...

докладніше »