Bog-Delaet.com
“Отож хай не панує гріх у смертному вашому тілі, щоб вам коритися йому в похотях його.”
(Римлян 6:12)
“Волю ж Твою хто пізнав би, якби Ти не дарував премудрості і не посилав з висоти Святого Твого Духа? І так виправилися путі тих, хто живе на землі, і люди навчилися того, що угодно Тобі, і спаслись премудрістю.”
(Премудрість Соломона* 9:17-19)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ ГАННИ ПРО ЗЦІЛЕННЯ


Я живу в Німеччині. Коли я була на роботі, мене став турбувати біль у животі, справа під ребрами. Я не змогла працювати, поїхала додому. Біль посилився, з'явилася нудота і блювота. Мені ставало все гірше, тому мене повезли до лікаря. На УЗД (ультразвуковому дослідженні) у мене в жовчному міхурі виявили камінь великих розмірів. Лікар сказав, що в будь-який час камінь може перекрити жовчовивідний протік і тоді припиниться відтік жовчі, тому дав направлення на термінову операцію.

Від операції я відмовилася, а через моїх рідних звернулася за допомогою в Ковельську Церкву, що в Україні, щоб віруючі помолилися Богу за моє зцілення. Наша сім'я і раніше зверталася і ми багато разів отримували зцілення від різних хвороб за молитвами Ковельської Церкви.

Віруючі Ковельської Церкви звершили за мене молитву і Бог мене зцілив! Болю не стало, припинилася блювота, я стала приймати їжу, вийшла на роботу. Пропрацювавши три тижні, хоча я почувалася добре, пішла ще раз на ультразвукове дослідження. Подивившись результати УЗД, лікар сказав, що в жовчному міхурі у мене вже немає великого каменя і операція не потрібна.

Бог почув молитви Ковельської Церкви і зцілив мене!

Слава Великому Богу Живому! Амінь!

Ганна

Німеччина

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »