Bog-Delaet.com
“Я, Ездра, одержав на горі Орив повеління від Господа йти до Ізраїля. Коли я прийшов до них, вони відкинули мене і знехтували заповідь Господню. Тому вам говорю, язичники, що можете чути і розуміти: чекайте на Пастиря вашого, Він дасть вам мир (спокій) вічний, бо близько Той, Який прийде на скінчення віку. Будьте готові до воздаяння царства, бо світло невечірнє засяє вам на вічні часи. Уникайте тіні віку цього; прийміть солодкість слави вашої. Я відкрито свідчу про Спасителя мого. Ввірений дар прийміть, і насолоджуйтеся, дякуючи Тому, Хто прикликав вас у небесне царство. Встаньте і стійте, і дивіться, яка кількість знаменованих на вечері Господній, які, переселившись від тіні віку цього, одержали від Господа світлий одяг. Прийми число твоє, Сионе, і прийми твоїх, одягнених у біле вбрання, які виконали закон Господній.”
(3 кн. Ездри* 2:33-40)
“Але ми знаємо, що грішників Бог не слухає; але якщо хто шанує Бога і волю Його творить, того слухає.”
(Iоанна 9:31)
Свiдчення

БОГ СКАЗАВ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ


Я зачепився за камінь, впав і пошкодив плече. Ключиця стирчала вгору і спричиняла сильний біль, моя рука повисла, як батіг. Мене відвезли в лікарню. Після огляду лікаря і рентгенологічного обстеження був поставлений діагноз: закритий перелом акроміального кінця правої ключиці з розривом сухожиль. Оскільки перелом був дуже складний, мене екстрено направили на операцію, щоб зафіксувати металевими спицями пошкоджені кістки і зшити розірвані сухожилля. Лікар пояснив, що якщо ця операція виявиться неефективною, потрібно робити повторну операцію – кісткову пластику, підібравши відповідний кістковий трансплантат. При цьому немає гарантії, що функції руки будуть відновлені. На все це потрібно багато грошей. Операцію повинні були робити під загальним наркозом і я мав дати на це свою письмову згоду. Я дуже хвилювався, мене турбували сильні болі.

Перед операцією я вирішив порадитися зі служителем Ковельської Церкви. При зустрічі з ним я все йому розповів. Він вислухав мене і після короткого проміжку часу сказав, що немає необхідності робити мені операцію, тільки потрібно зафіксувати плече спеціальною пов'язкою, а Бог Сам зростить кістки і сухожилля. Я знову звернувся до травматолога, щоб дізнатися, чи є у них фахівець, який зробив би таку пов'язку, але він відповів: «Ніяка пов'язка не допоможе, необхідно робити операцію».

Я був у розгубленому стані. На моє прохання мене відвезли додому. В цей час до мене приїхав служитель нашої церкви і запитав, чи не знайшов я фахівця, який зробив би спеціальну пов'язку. Я відповів, що не знайшов. Хтось із присутніх згадав, що є костоправ, який робить пов'язки при переломах. Від мого будинку до населеного пункту, де він живе, близько 100 кілометрів. Знайомі дали номер його телефону, але цей номер не відповідав. У довідковому бюро сказали, що такий номер не обслуговується. Ми всі мовчки сиділи і думали, що ж робити далі. У цей час Бог сказав служителю Ковельської Церкви Василю Макарусю номер телефону, за яким треба зателефонувати. Служитель взяв телефон і впевнено став набирати той номер. Відповіла дівчинка. Служитель запитав, чи живе в їхньому населеному пункті костоправ. Вона відповіла, що живе, але його будинок знаходиться далеко від їхнього будинку. Служитель церкви попросив ту дівчинку, щоб вона покликала когось з батьків. Вона сказала: «Зараз покличу». І раптом радісно повідомила: «По дорозі біля нашого будинку йде костоправ». Служитель сказав: «Якщо можеш, будь-ласка, поклич його до телефону». І ось, в трубці пролунав голос чоловіка, який і був тим самим костоправом, якого ми шукали. Коли він дізнався, як ми його знайшли, то дуже здивувався і повідомив, що телефон у нього не працює ось уже кілька місяців, а живе він за кілометр від цього місця. Бог бачив, що костоправ проходитиме біля цього будинку, тому з Божественною точністю зробив все, щоб відбулася наша зустріч і виповнилося те, що було сказано раніше – що потрібно зафіксувати плече спеціальною пов'язкою, а Бог Сам зростить кістки і сухожилля.

У той же день мене привезли до костоправа. Він наклав щільну пов'язку з довгої смуги тканини (20 – 25 метрів) і сказав не рухати рукою всі шістдесят днів, в які буде зростатися кістка (скільки людині років, за стільки днів зростається кістка). Через чотири дні набряк зійшов і пов'язка ослабла, тому довелося знову їхати до костоправа, перев'язати пов'язку тугіше. Він хотів щось поправити, але раптом з подивом сказав: «Кістка вже зрослася!» Пізніше я дізнався, що багатьом людям з подібними переломами лікарі робили невдалі операції навіть за кордоном, в них загнивались кістки і функції руки не відновлювалися місяцями і навіть роками. Їм доводилося робити повторні операції, але вони залишилися інвалідами.

Так Великий Бог зробив чудо – зцілив мене і уберіг від багатьох бід!

Незабаром я пішов до лікаря, який направляв мене на операцію, і сказав: «Приєднайтесь до моєї радості, Бог мене зцілив!» Він, подивившись на моє зцілене плече, був сильно здивований і сказав: «Добре!» Через місяць я вже сміливо піднімав важкі речі і робив усе, як і раніше, без будь-яких обмежень. Функції руки повністю відновлені!

Слава Великому Богу Живому! Амінь!

Євген

Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »