Bog-Delaet.com
“Ще подумавши, розповім, бо я повний, як місяць у повноті своїй. Вислухайте мене, благочестиві діти, і ростіть, як троянда, що росте на полі біля потоку; виточуйте пахощі, як ливан; цвітіть, як лілея, поширюйте пахощі і співайте пісню; благословляйте Господа в усіх ділах; величайте ім’я Його і прославляйте Його хвалою Його.”
(Сирах* 39:15-19)
“Блаженні непорочні (в путі), що ходять у законі Господнім. Блаженні ті, що додержують свідчення (одкровення) Його і всім серцем шукають Його. Вони не чинять беззаконня і путями Його ходять.”
(Псалтир 118:1-3 )
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ В ІЗРАЇЛІ


У Галини, що проживає в Ізраїлі, близько двох тижнів була дуже висока температура. Вона не могла їсти, стан її здоров'я щодня погіршувався. Лікарі конкретно не могли встановити діагноз, тому взяли аналізи для перевірки з підозрою на пташиний грип і відправили в спецлабораторію. Результати аналізів довелось чекати більше тижня. Стан здоров'я Галини значно погіршився. Галина, як медик, усвідомлювала, що може померти, тому через свою дочку передала щире прохання, щоб віруючі нашої Ковельської Церкви звершили за неї молитву, щоб Бог її зцілив. Вона приєдналася до молитов Ковельської Церкви в неділю між 14 і 16 годинами. Галина навіть не могла стояти на колінах, тому спустилася з ліжка і молилася, лежачи на підлозі. Бог почув ці спільні молитви і зробив чудо: у Галини до вісімнадцятої години того ж дня нормалізувалася температура, вона змогла приймати їжу, стала ходити. А в понеділок цілий день робила домашню роботу, якої багато зібралося за час її хвороби.

Галина по телефону щиро дякувала нам за молитви і просила: «Подякуйте Боженьку за те, що Він такий добрий, що помилував мене і зцілив мене».

Слава Богу!

Ізраїль

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »