Bog-Delaet.com
“Отож передусім прошу підносити молитви, моління, благання, подяки за всіх людей, за царів і за всіх, які начальствують, щоб провадити нам життя тихе й безтурботне у всякому благочесті і чистоті, бо це добре і угодне Спасителеві нашому Богу, Котрий хоче, щоб усі люди спаслися і досягли пізнання істини.”
(1Тимофію 2:1–4)
“А праведник, якщо і рано помре, буде у спокої, бо не в довговічності чесна старість, і не кількістю років вимірюється: мудрість є сивина для людей, і непорочне життя – вік старости.”
(Премудрість Соломона* 4:7-9)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ В ІЗРАЇЛІ


У Галини, що проживає в Ізраїлі, близько двох тижнів була дуже висока температура. Вона не могла їсти, стан її здоров'я щодня погіршувався. Лікарі конкретно не могли встановити діагноз, тому взяли аналізи для перевірки з підозрою на пташиний грип і відправили в спецлабораторію. Результати аналізів довелось чекати більше тижня. Стан здоров'я Галини значно погіршився. Галина, як медик, усвідомлювала, що може померти, тому через свою дочку передала щире прохання, щоб віруючі нашої Ковельської Церкви звершили за неї молитву, щоб Бог її зцілив. Вона приєдналася до молитов Ковельської Церкви в неділю між 14 і 16 годинами. Галина навіть не могла стояти на колінах, тому спустилася з ліжка і молилася, лежачи на підлозі. Бог почув ці спільні молитви і зробив чудо: у Галини до вісімнадцятої години того ж дня нормалізувалася температура, вона змогла приймати їжу, стала ходити. А в понеділок цілий день робила домашню роботу, якої багато зібралося за час її хвороби.

Галина по телефону щиро дякувала нам за молитви і просила: «Подякуйте Боженьку за те, що Він такий добрий, що помилував мене і зцілив мене».

Слава Богу!

Ізраїль

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »