Bog-Delaet.com
“Путь праведних – як світило променисте, яке більше і більше світлішає до повного дня.
(Притчі 4:18)
“Переможець успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином. Боязливих же і невірних, мерзотних і убивців, та любодіїв і чародіїв, і ідолослужителів і всіх лжеців - доля в озері, що горить вогнем і сіркою. Це смерть друга.”
(Одкровення 21:7–8 )
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ОЛЬГИ З НІМЕЧЧИНИ


Ми живемо в Німеччині. Наша мама Ольга тяжко захворіла. У неї німіли кінцівки, були болі в потиличній частині голови, прискорене серцебиття, температура піднялася до 39,2°C, права сторона тіла була нерухома. Вона відчувала постійний біль, до її тіла не можна було доторкнутися. У неї перекосилося обличчя, особливо рот. Вона не могла розмовляти і самостійно не пересувалася.
Лікарі встановили діагноз:
– ішемічний інсульт
– правобічний геміпарез
– ішемічна хвороба серця
– кардіосклероз атеросклеротичний
– миготлива аритмія
– хронічна серцева недостатність II-III ступеня.

Наша сім'я звернулася до віруючих людей в Україну в Ковельську Церкву з проханням помолитися, щоб Господь Бог зцілив нашу маму. Наступного дня після того, як за неї молилися, температура її тіла нормалізувалася, всі кінцівки стали рухливі, болі припинилися, вона могла їсти! Після зцілення мама багато разів дякує Господу, що Він зцілив її і дякує за молитви церкви.

Ми, її діти, також дякуємо за зцілення нашої мами і віддаємо славу Великому Богу Отцю і Сину і Святому Духу! Амінь!

Нiмеччина

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »