Bog-Delaet.com
“і самі, мов живе каміння, будуйте з себе дім духовний, святе священство, щоб приносити духовні жертви, приємні Богові, Іісусом Христом.”
(1Петра 2:5)
“Путь праведних – як світило променисте, яке більше і більше світлішає до повного дня.
(Притчі 4:18)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ ВАСИЛЯ


Мій батько був хворий на рак підшлункової залози, лікарі виписали його з лікарні помирати. Лікуючий лікар сказав, що метастази поширилися по всьому тілу і жити йому залишилося лічені дні. Він важив в той час близько тридцяти кілограмів, тому я взяв його на руки і з другого поверху лікарні відніс у машину і відвіз додому.

Ми (кілька людей з нашої церкви) погодилися поститися і молитися Господу Богу за його зцілення. У той же день, під вечір, через одного із служителів нашої Ковельської Церкви Бог сказав пророчим словом, що зцілює мого батька. У цьому пророцтві були такі слова: «Дякуй за те, що Я звершив над тобою, та звіщай про це іншим людям».

Сталося диво – Бог зцілив мого батька! До цього він нічого не їв, а тут відразу після Божого зцілення попросив їсти. Він трохи поїв і їжа не пошкодила йому. Батько почав все їсти. І вже через тиждень він самостійно ходив, і з моїм молодшим братом, якому було дев'ять років, вони поїхали автобусом у село. Коли вони йшли шість кілометрів з автобусної зупинки, то братові навіть довелося підбігати, бо батько дуже швидко йшов. А через два тижні після зцілення він косив траву і відчував себе цілком здоровим.

Слава Великому Богу Отцю і Сину Його Ісусу Христу і Духу Святому! Амінь.

Василь

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »