Bog-Delaet.com
“Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, вони дадуть відповідь в день суду.”
(Матфея 12:36)
“Тоді праведник із великою сміливістю стане перед лицем тих, які ображали його і зневажали подвиги його; вони ж, побачивши, зніяковіють великим страхом і здивуються несподіваності спасіння його і, розкаюючись і зітхаючи від стиснення духу, будуть говорити самі у собі: "це той самий, який був у нас колись посміховиськом і притчею наруги. Безумні, ми вважали життя його божевіллям і смерть його безчесною! Як же він прилічений до синів Божих, і жереб його – зі святими? Отже, ми заблукали від путі істини, і світло правди не світило нам, і сонце не осявало нас. Ми сповнилися ділами беззаконня і погибелі і ходили непрохідними пустелями, а путі Господнього не пізнали…”
(Премудрість Соломона* 5:1-7)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ СВІТЛАНИ: «Подяка Богу Живому за чудове зцілення»


03.12.2011 ми звернулися в Ковельську Церкву по інтернету, щоб помолилися за наше здоров’я. А 04.12.2011 в дитини почався страшний грип, температуру 39,4°C на невеликий час збивали парацетамолом, але вона поверталася знову вже як 39,5°C зі страшною рвотою і відмовою від їжі. Я читала багато свідчень зцілення по ОДНІЙ МОЛИТВІ Ковельської Церкви і дуже хотіла написати своє свідчення. В неділю 04.12.2011 Ковельська Церква молилася за нас, а 07.12.2011 температура враз зникла і більше не повернулася, враз дитина стала бадьорою, жвавою і попросила їсти. Пішли на огляд до дільничного лікаря, вона ретельно слухала дитину і сказала, що дихання чисте, як кришталь. Мені розказували всі про цей грип: що чекає після такої страшної температури, який страшний кашель і страшне обезсилення організму, з якого ще довго будете приходити до норми – але це були балачки людей. А Бог Живий зцілює враз і назавжди, миттєво, як блискавка. Дякуємо Богу Живому, дякуємо Ковельській Церкві. Нехай усі люди читають моє свідчення Божої милості до нас і поспішають помолитися одночасно з Ковельською Церквою.

Світлана ОзероваЧеркаси, Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »