Bog-Delaet.com
“Кажу ж вам, що за всяке пусте слово, яке скажуть люди, вони дадуть відповідь в день суду.”
(Матфея 12:36)
“Бо такий є порядок тих, що зберегли дороги Всевишнього, коли почнуть відлучатися від тлінної посудини. В тому часі, коли жили, послужили Всевишньому з трудом і кожної години терпіли небезпеки, щоб досконало зберегти закон Законодавця. Задля цього тут про це мова: По перше побачать з великою радістю славу Того, Хто їх приймає до Себе; спокій вони будуть вкушати семи видів. Перший вид це те, що вони з великим трудом боролися, щоб побороти злі помисли створені разом з ними, щоб вони їх не звели від життя до смерті. Другий вид: вони побачать замішання, в якому мандрують душі нечестивих, і кару, яка очікує їх. Третій вид: вони бачать свідчення, яким посвідчив їм Той, що створив їх, що вони живучи зберегли закон, що даний їм.”
(3 кн. Ездри* 7:88-94)
Свiдчення

МИТТЄВЕ ЗЦІЛЕННЯ ОЛЬГИ ГІЗС


Раптово я відчула сильний біль, який охопив всю праву сторону і хребет. Він був настільки сильним, що я не могла ні вдихнути, ні видихнути. Вночі я майже не спала. Часом біль посилювався настільки, що я не знаходила положення, в якому мені стало б легше. Я переходила з дивана на підлогу і від болю просто качалася по підлозі. В такому стані я перебувала цілий тиждень. Я була оглянута лікарем, який поставив діагноз: Oстеохондроз грудного відділу хребта з різко вираженим больовим синдромом. Вчора, сімнадцятого грудня, мене привезли в будинок, де перебував Божий служитель Ковельської Церкви. Я звернулася до нього з проханням, щоб він помолився за моє зцілення. Я схилила коліна, і ми стали молитися. Молитва зупинилася, і служитель розповів видіння, яке показав йому Бог: «Бачу, з неба тече річка і біля Ольги утворює водоспад. Струмінь води з водоспаду попрямував до її правого боку». Далі Бог через служителя сказав: «Є воля Моя, щоб дати тобі допомогу». Я відразу ж відчула, що Бог мене миттєво зцілив! Я стала вільно дихати, болю зовсім не стало! Я так радію і славлю Великого Бога Отця в ім'я Ісуса Христа, Який учора, сьогодні і навіки Той же, як написано: «Господи! ... промов тільки слово, і видужає...» (Матфея 8:8). Амінь.

Ольга Гізс


Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »