Bog-Delaet.com
“Бо Я, Господь, люблю правосуддя, ненавиджу грабіжництво з насильством і воздам нагороду їм за істиною, і завіт вічний укладу з ними.”
(Ісая 61:8)
“Отож хай не панує гріх у смертному вашому тілі, щоб вам коритися йому в похотях його.”
(Римлян 6:12)
Свiдчення

БОГ СПАС МЕНЕ ВІД СМЕРТІ


Мене звати Сергій. Мені 17 років. Я свідчу про чудо, яке зробив надi мною Бог: врятував мене від смерті. Ось як це сталося.

Мені стало погано – паморочилась голова, нудило, відкрилась блювота кров’ю. Викликали «швидку». Мене поклали в реанімацію з діагнозом: Гостра кровотеча зі стравоходу. У меня наследственное заболевание крови: Хвороба Віллебранда

Хвороба Віллебранда – це спадкове захворювання крові, яке характеризується виникненням епізодичних спонтанних кровотеч з різко збільшеним часом кровотечі і зниженим вмістом фактора VIII згортання крові. Захворювання успадковується за принципом аутосомного домінування.

Все, що робили лікарі (уколи, вливання плазми, переливання крові) мені не допомагало. Кровотеча не припинялася. На четвертий день мiй стан погіршився: тиск став падати, гемоглобін знизився до 41 одиниці. Лікарі з міської лікарні сказали, що нічого не можуть зробити, тому викликали спеціальну бригаду лікарів з обласного центру. Обласні лікарі після огляду сказали, що мій стан важкий, кровотеча не зупиняється, тому оперувати мене не можна. Вони підтвердили раніше встановлений діагноз:

Хвороба Віллебранда – ангіогемофілія

Гостра кровотеча зі стравоходу

Постгеморагічна анемія важкого ступеня.

Батьки дали згоду на моє транспортування до обласної лікарні. Мене везли з включеною сиреною на спеціально обладнаній машині швидкої допомоги. У реанімації гематологічного відділення обласної лікарні, не дивлячись на проведене лікування, кровотеча не зупинялася. Лікар сказав батькам, щоб не відлучалися, оскільки в будь-яку хвилину я можу померти. Я розумів, що разом з витіканням крові закінчується моє життя, тому я і мої батьки звернулися до служителя Ковельської Церкви з проханням, щоб церква молилася за мене. В моєму серці було рішення стати віруючим, якщо залишусь живим. Я молився і просив, щоб Бог помилував мене. У неділю ми також постилися і молилися за моє зцілення, приєднавшись до молитов Ковельської Церкви. У ту ж саму неділю, коли за мене молилася Ковельська Церква, на серці мені стало легко і приємно. Кровотеча припинилася. Я почувався добре. Гемоглобін піднявся до 71 одиниці, я почав приймати їжу (до цього три доби я не їв і не пив), став ходити.

Слава Богу за Його милість до мене, що Він врятував мене від явної смерті! Амінь.

Сергій

Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »