Bog-Delaet.com
“Коли ж вони вийшли з води, Дух Святий зійшов на євнуха, а Филипа возніс Aнгел Господній, і євнух уже не бачив його, і поїхав дорогою своєю, радіючи.”
(Діяння 8:39)
“Досягнувши досконалості за короткий час, він виконав довгі літа; бо душа його була угодна Господу, тому і прискорив він (відхід) із середовища нечестя. А люди бачили це і не зрозуміли, навіть і не подумали про те, що благодать і милість зі святими Його і промисел про обраних Його. Праведник, помираючи, осудить живих нечестивих, і юність, що швидко досягла досконалості, – довголітню старість неправедного.”
(Премудрість Соломона* 4:13-16)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ У МІСТІ НОВОВОЛИНСЬКУ


Моя тітка захворіла. Вона попросила передати прохання в Ковельську Церкву звершити молитву за її зцілення. При цьому вона розповіла, що у неї болять суглоби так, що ледве пересувається і не може спати. І що їй не тільки сидіти або ходити, але навіть лежати болісно. Крім того, запахи їжі у неї викликають сильну нудоту, тому деякий час вона вже не може їсти.

Їй відповіли: «Якщо ти маєш віру, то в неділю, в той же час, що і ми, в пості і молитві взивай до Бога про своє зцілення. А ми в свою чергу, як і завжди в кожну неділю, до 18 годин будемо постити, а з 14 до 16 годин – посилено молитися за всіх близьких і далеких людей, котрі потребують Божої допомоги. Якщо ти дійсно маєш віру на зцілення, то й ти будеш зцілена Богом». Вона відразу ж з впевненістю сказала, що має віру.

У неділю 26 грудня 2004 року моя тітка постила і молилася за себе у вказаний нами час і отримала від Господа явне зцілення. А ввечері, після закінчення посту, зателефонувала зі свого міста Нововолинська до нас в м. Ковель і повідомила: «Сьогодні Бог мене зцілив, – болю не відчуваю, запахи їжі стали приємними, повечеряла, і тепер уже зможу заснути». І дійсно вона всю ніч спала.

Наступного дня вранці, тобто в понеділок, вона поїхала погостювати в місто Луцьк, а у вівторок 28 грудня 2004 року приїхала до нас у м. Ковель і щиро дякувала Господу за Його чудесне зцілення.

Так виповнюється Слово Боже: «Глас вопіющого в пустині: приготуйте путь Господу, прямими зробіть стезі Йому; кожна долина хай наповниться і всяка гора і горб знизяться, і стануть кривизни прямими, і вибоїсті дороги рівними; і з'явиться слава Господня і побачить всяка плоть спасіння Боже, бо уста Господні оце прорекли» (Ісаія 40:3-5).

За все Слава Богу!

Микола

Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »