Bog-Delaet.com
“Я, Ездра, бачив на горі Сионській сонм великий, якого не міг перелічити, і всі вони піснями прославляли Господа. Посеред них був юнак величний, що перевершував усіх їх, і покладав вінці на голову кожного з них і тим ще більше підносився; я вражений був здивуванням. Тоді я запитав Ангела: хто ці, господарю мій? Він у відповідь мені сказав: це ті, які склали смертний одяг і одяглися у безсмертний і сповідали ім’я Боже; вони тепер увінчуються і приймають переможні пальми. Я запитав: а хто цей юнак, який покладає на них вінці і вручає їм пальми? Він відповів мені: Сам Син Божий, Якого вони прославляли у віці цьому. І я почав славити їх, які мужньо стояли за ім’я Господнє.”
(3 кн. Ездри* 2:42-47)
“Бо Я, Господь, люблю правосуддя, ненавиджу грабіжництво з насильством і воздам нагороду їм за істиною, і завіт вічний укладу з ними.”
(Ісая 61:8)
Свiдчення

Боже зцілення 28 лютого 2010 року


28 лютого 2010 року в штаті Вашингтон за молитвами Ковельської Церкви Бог зцілив жінку з травмою хребта. До зцілення вона не могла ходити, її возили в інвалідному візку, постійно приймала знеболюючі препарати.

З Канади брат у Христі повідомив їй, що є церква, яка молиться за проблеми людей. Вона приєдналася в неділю зі своєю нуждою до молитов Ковельської Церкви у вказаний час між 14 і 16 годинами.

І Бог звершив чудо: після молитви жінка встала з інвалідного візка і почала ходити, навіть без палички, не відчуваючи болю.

Про отримане від Бога зцілення вона повідомила нас по телефону і щиро дякувала Господу за зцілення її хребта, дякувала за наші молитви і просила, щоб ми подякували Господу за це чудо зцілення.

І ми в ім'я Ісуса Христа говоримо: «Слава Великому Всемогутньому Богові Живому!» Амінь.

Штат Вашингтон, США

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »