Bog-Delaet.com
“Ще подумавши, розповім, бо я повний, як місяць у повноті своїй. Вислухайте мене, благочестиві діти, і ростіть, як троянда, що росте на полі біля потоку; виточуйте пахощі, як ливан; цвітіть, як лілея, поширюйте пахощі і співайте пісню; благословляйте Господа в усіх ділах; величайте ім’я Його і прославляйте Його хвалою Його.”
(Сирах* 39:15-19)
“Отож хай не панує гріх у смертному вашому тілі, щоб вам коритися йому в похотях його.”
(Римлян 6:12)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ МАРІЇ ПРО ЗЦІЛЕННЯ ВІД ІНСУЛЬТУ


Я розкажу про чудо зцілення, яке створив наді мною Бог. Я захворіла. В мене з'явились симптоми паралічу правого боку тіла. Були сильні головні болі, найбільше в потиличній частині, шум. З правого боку голова при дотику була, як дерев’яна. Нижня щелепа, а потім і верхня, були затерплі (як після анестезії, коли рвуть зуби). Язик в роті був великим і важким. У мене перекосився рот. Мені тяжко було говорити. Права нога і рука були затерплі до самих кінчиків пальців. Стан дедалі погіршувався.

Як медик, я розуміла, що мені загрожує смерть, тому звернулась до лікаря. Він запропонував лягати в лікарню, але я відмовилась, знаючи, що при такій хворобі лікарі безсилі. Лікар відповів: «Це справа ваша, але знайте, що за хвилину може настати повний інсульт і смерть». Це розуміла і я, бо бачила, як від такої хвороби з такими ж симптомами за дві години помер мій свекор.

Надії на життя в мене не було, тільки просила Бога, щоб довго не лежати. Стан мій погіршився ще більше. Тяжко було рухатись, віднімалась мова.

Саме тоді, до нас додому Бог послав служителя Ковельської Церкви Василя Макаруся. Я йому сказала, що буду вмирати, але він запропонував помолитись за моє зцілення. Під час молитви Бог відкрив служителю, що я не маю віри на одержання зцілення. Я підтвердила, що дійсно не маю віри для одержання зцілення, хоча неодноразово була свідком зцілень за молитвами цього служителя. Після цього він запропонував помолитись вдруге, щоб Бог дав мені віру на зцілення і зцілив мене. Помолились ще раз і відразу після молитви мені стало легше. Потім я лягла в постіль і заснула. Прокинулась від сильного поштовху і звуку (ніби в моїй голові розірвалась бомба).

У цей час я відчула, що з лівої сторони голови щось відірвалось і наблизилось до шиї. Я не знала, чи я жива і стала себе перевіряти: доторкнулась до голови – ціла, подивилась у вікно – бачу, видала звук голосу – чую, і я зрозуміла, що жива. Болі в голові зникли, праву руку і ногу я стала відчувати, рот вирівнявся і моя мова стала нормальною, як раніше. Це так Бог мене зцілив за молитвою Божого служителя Василя Макаруся.

Я щаслива, що нам відкрився Великий Всемогутній Небесний Бог і що на землі є Його вірні люди, які служать Йому, і молитви яких Він чує.

Дякую Великому Богу Отцю і Сину і Святому Духу за Його чудеса і за те, що я ще живу! Амінь!

Марія

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »