Bog-Delaet.com
“і самі, мов живе каміння, будуйте з себе дім духовний, святе священство, щоб приносити духовні жертви, приємні Богові, Іісусом Христом.”
(1Петра 2:5)
“Те, що виходить з людини, оскверняє людину. Бо з середини, із серця людського, виходять лихі помисли, перелюбства, любодійства, вбивства, крадіжки, лихварства, кривди, лукавства, зради, ганебні вчинки, заздрісне око, богохульство, гордощі, безумство,- все це зло зсередини виходить і оскверняє людину.”
(Марка 7:20–23)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ В КАЛІФОРНІЇ


Більше десяти років тому моя двоюрідна сестра впала, пошкодивши при цьому нижню частину хребта (куприк). Пошкодження виявилося настільки серйозним, що деякий час вона не могла навіть вставати. Вона зверталася до лікарів і костоправів, але позбавлення не було.

Минали роки, а болі її не покидали. Їй важко було виконувати будь-яку роботу в нахиленому положенні. Особливо сильно боліла спина при розгинанні. Вона, не оголошуючи про свою хворобу, влаштувалася на роботу, але дуже переживала, щоб її не звільнили за станом здоров'я.

Знаючи, що за молитвами Ковельської Церкви люди отримують зцілення, вона в тривозі зателефонувала до нас в м. Ковель і уточнила час посту і молитви нашої церкви. У той час, коли Ковельська Церква між 14 і 16 годинами в ім'я Ісуса Христа посилено молиться Богу, в Каліфорнії – ніч. Щоб з'єднатися в молитві з Ковельською Церквою, вона повинна була не спати пізно вночі. Помолившись, вона відразу ж відчула полегшення.

Наступного дня моя сестра знову зателефонувала до нас додому і повідомила, що вона отримала зцілення – болю не відчуває і більше немає загрози втратити роботу.

Так виконуються слова Ісуса Христа, Який сказав: « Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам; бо кожен, хто просить, одержує, і хто шукає, знаходить, і хто стукає, тому відчинять» (Матфея 7:7-8).

Слава Богу за дивні діла Його!

Микола

Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »