Bog-Delaet.com
“Але ми знаємо, що грішників Бог не слухає; але якщо хто шанує Бога і волю Його творить, того слухає.”
(Iоанна 9:31)
“В ньому відкривається правда Божа від віри у віру, як написано: праведний вірою живий буде.”
(Римлян 1:17)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ТАЇСІЇ ВІД ПУХЛИНИ


В ім'я Ісуса Христа свідчу про моє зцілення в нашій Ковельській Церкві.

В 1994 році на стопі правої ноги у мене утворилися дві невеликі гульки, а близько двох місяців тому я виявила, що вони злилися в одну пухлину. Я хвилювалася, тому що пухлина збільшувалася і стала розміром з волоський горіх. Болі турбували вдень і вночі, тому я вирішила негайно звернутися за допомогою до Бога.

14 березня 2012 року я насилу прийшла на зібрання нашої церкви і перед останньою молитвою я попросила, щоб помолилися за моє зцілення. Віруючі Ковельської Церкви помолилися до Бога, і за однією молитвою Бог зцілив мене! Болі припинилися. Пухлина стала зменшуватися. А через тиждень я свідчила, що пухлини вже немає і дякувала Богові за явне чудо зцілення.

Слава Великому Всемогутньому Святому Богу! Амінь.

Таїсія

Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »