Bog-Delaet.com
“І язик - вогонь, прикраса неправди; язик поставлений так між нашими членами, що сквернить усе тіло і запалює круг життя, будучи сам запалюваний від геєни.”
(Якова 3:6)
“Шукайте Господа, всі смиренні землі, які виконують закони Його; шукайте правду, шукайте смиренномудрість; можливо, ви сховаєтеся у день гніву Господнього.”
(Софонія 2:3)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ТРИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА


У нашу церкву звернулися батьки трирічного хлопчика. Вони розповіли, що у їхнього сина стала боліти нога, і він почав сильно кульгати так, що майже не міг ходити. Вони звернулися в обласну дитячу лікарню, де дитині зробили магнітно-резонансну томографію (МРТ) і оголосили батькам страшний діагноз - руйнування кістки. Лікарі сказали, що п'яти у дитини практично немає, але причину руйнування кістки вони визначити не можуть. Тому потрібно терміново робити операцію, щоб видалити мертві тканини, вичистити кістку і, можливо, вдасться визначити причину руйнування кістки. Батьки були в сильному шоці – їх спіткала біда, але, на щастя, вони знали, що за молитвами Ковельської Церкви Бог зцілює від різних хвороб, тому що мама хлопчика фактично воскресла, коли за молитвами Ковельської Церкви вийшла з коми, в якій знаходилася десять днів після розриву аневризми. Пам'ятаючи про чудо, яке Бог явив в їхній родині, батьки категорично відмовилися від операції і звернулися за допомогою в Ковельську Церкву. Мама зі сльозами просила, щоб молилися за зцілення її сина. Вона сказала, що всі близькі члени її сім'ї також приєднаються до молитов Ковельської Церкви і в неділю будуть постити і молитися.

Цю нужду оголосили в недільному зібранні Ковельської Церкви, коли церква молиться за проблеми людей.

Наступного дня, в понеділок, мама хлопчика повідомила, що нога у сина не болить, і ходить він вже краще. А ще через кілька днів вона зателефонувала і радісно повідомила, що її синочок ходить, бігає і стрибає так, ніби ніколи й не був хворим! Вона зі сльозами радості дякувала Богу та Ковельській Церкві, молитви якої чує Бог, за те, що її син здоровий і Бог врятував його від операції і від руйнування кістки!

За все слава Великому Богу Живому! Амінь.

Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »