Bog-Delaet.com
“Ті, що надіються на Нього, пізнають істину, і вірні у любові пребуватимуть у Нього; бо благодать і милість зі святими Його і промисел про обраних Його. Нечестиві ж, як мудрували, так і понесуть покарання за те, що зневажили праведного і відступили від Господа.”
(Премудрість Соломона* 3:9-10)
“В ньому відкривається правда Божа від віри у віру, як написано: праведний вірою живий буде.”
(Римлян 1:17)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ТРИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА


У нашу церкву звернулися батьки трирічного хлопчика. Вони розповіли, що у їхнього сина стала боліти нога, і він почав сильно кульгати так, що майже не міг ходити. Вони звернулися в обласну дитячу лікарню, де дитині зробили магнітно-резонансну томографію (МРТ) і оголосили батькам страшний діагноз - руйнування кістки. Лікарі сказали, що п'яти у дитини практично немає, але причину руйнування кістки вони визначити не можуть. Тому потрібно терміново робити операцію, щоб видалити мертві тканини, вичистити кістку і, можливо, вдасться визначити причину руйнування кістки. Батьки були в сильному шоці – їх спіткала біда, але, на щастя, вони знали, що за молитвами Ковельської Церкви Бог зцілює від різних хвороб, тому що мама хлопчика фактично воскресла, коли за молитвами Ковельської Церкви вийшла з коми, в якій знаходилася десять днів після розриву аневризми. Пам'ятаючи про чудо, яке Бог явив в їхній родині, батьки категорично відмовилися від операції і звернулися за допомогою в Ковельську Церкву. Мама зі сльозами просила, щоб молилися за зцілення її сина. Вона сказала, що всі близькі члени її сім'ї також приєднаються до молитов Ковельської Церкви і в неділю будуть постити і молитися.

Цю нужду оголосили в недільному зібранні Ковельської Церкви, коли церква молиться за проблеми людей.

Наступного дня, в понеділок, мама хлопчика повідомила, що нога у сина не болить, і ходить він вже краще. А ще через кілька днів вона зателефонувала і радісно повідомила, що її синочок ходить, бігає і стрибає так, ніби ніколи й не був хворим! Вона зі сльозами радості дякувала Богу та Ковельській Церкві, молитви якої чує Бог, за те, що її син здоровий і Бог врятував його від операції і від руйнування кістки!

За все слава Великому Богу Живому! Амінь.

Україна

Повернутися до списку »

Небо і земля звіщають Славу Божу, і я, Василь Макарусь, свідок Божий на землі, проповідую ШЛЯХ МИРУ ЛЮБОВІ БОЖОЇ всім бажаючим пізнати Істину, яка робить вільними тих, хто вникає в Слово Боже і перебуває в Ньому...

Книжку Василя Макаруся "ТАК РЕАЛЬНО СПАСАТИСЯ ВІД ПЕКЛА", можете зкачати

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »