Bog-Delaet.com
“Коли ж ходимо в світлі, подібно до того, як Він у світлі, то маємо єднання один з одним, і Кров Ісуса Христа, Сина Його, очищає нас від усякого гріха.”
(1Іоанна 1:7)
“Шукайте Господа, всі смиренні землі, які виконують закони Його; шукайте правду, шукайте смиренномудрість; можливо, ви сховаєтеся у день гніву Господнього.”
(Софонія 2:3)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ НІНИ


Це відбувалося в липні 1966 року. Одного липневого дня я пішла в ліс по чорниці. Коли я увійшла в глибину лісу, то почула голосну розмову, але нікого не було видно. Трохи далі я побачила дуже гарну ожину. Я її з'їла, і після цього мені стало дуже погано, так погано, що заніміло все тіло. Я сильно злякалася і пішла додому. Вдома я про все розповіла рідним. Моя родина порадила мені звернутися до фельдшера. Після огляду вона сказала, що я абсолютно здорова. Після повернення додому мені стало ще гірше. Я не могла спати, щось не давало дихати, мучило всередині так, що не знала, куди подітися. Я почала їздити до знахарів, але вони нічим не могли допомогти. Їздила також в монастир. Там над моєю головою священник читав Біблію, але це також не допомогло. Після цього я вирішила піти до інших віруючих людей, щоб помолилися за мене, думала, може, стане легше. Наступного дня пішла в сусіднє село і розповіла одній віруючій, що зі мною сталося. Вона сказала: «Якщо ти маєш віру, що Бог тебе зцілить, то звернися до пастиря Ковельської Церкви Логвинського Степана». Коли я прийшла до Степана Логвинського, він запитав, що мене, таку молоду, привело до нього. Я йому все розповіла. Степан сказав: «Я піду в іншу кімнату і помолюся. Якщо мені Бог відкриє, що буде зцілення, то я скажу, що тобі робити далі». Коли він повернувся, то сказав мені стати на коліна і молитися, як умію, а він став біля мене поруч і молився. Під час молитви я відчула, що в мені все недобре зібралося в клубок, який прокотився всередині по всьому тілу і викотився з мого правого вуха. Я побачила чорну собачу голову з витягнутим червоним язиком, яка віддалялася від мене. Так Бог очистив мене через Свого служителя. З цього моменту я стала абсолютно здоровою! У той же день за молитвою Логвинського Степана БОГ ХРЕСТИВ МЕНЕ ДУХОМ СВЯТИМ – Я СТАЛА МОЛИТИСЯ ІНШИМИ МОВАМИ.

Я розповіла цю історію, щоб прославити Бога Спасаючого. А також, щоб прославити Божий Шлях, на який поставив Бог і мене і приєднав до Свого святого народу, де діє Сила Божа. Мені приємно розповідати про це велике Боже діло, звершене через служителя Ковельської Церкви – Логвинського Степана. З того часу пройшло вже сорок шість років. Тепер в Ковельській Церкві інше покоління служителів, через яких діє Ісус Христос, бо Він «... вчора і сьогодні, і навіки Той же» (Євреїв 13:8). Він і в цей час за молитвами Ковельської Церкви являє Свої явні ознаки та чуда не тільки в Україні, але і в інших країнах.

За все слава Богу!

Ніна

Датинь, Україна, серпень 2012 р.

Повернутися до списку »

Небо і земля звіщають Славу Божу, і я, Василь Макарусь, свідок Божий на землі, проповідую ШЛЯХ МИРУ ЛЮБОВІ БОЖОЇ всім бажаючим пізнати Істину, яка робить вільними тих, хто вникає в Слово Боже і перебуває в Ньому...

Книжку Василя Макаруся "ТАК РЕАЛЬНО СПАСАТИСЯ ВІД ПЕКЛА", можете зкачати

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »