Bog-Delaet.com
“Я, Ездра, бачив на горі Сионській сонм великий, якого не міг перелічити, і всі вони піснями прославляли Господа. Посеред них був юнак величний, що перевершував усіх їх, і покладав вінці на голову кожного з них і тим ще більше підносився; я вражений був здивуванням. Тоді я запитав Ангела: хто ці, господарю мій? Він у відповідь мені сказав: це ті, які склали смертний одяг і одяглися у безсмертний і сповідали ім’я Боже; вони тепер увінчуються і приймають переможні пальми. Я запитав: а хто цей юнак, який покладає на них вінці і вручає їм пальми? Він відповів мені: Сам Син Божий, Якого вони прославляли у віці цьому. І я почав славити їх, які мужньо стояли за ім’я Господнє.”
(3 кн. Ездри* 2:42-47)
“Ось, Я творю нове; нині ж воно явиться; невже ви і цього не хочете знати? Я прокладу дорогу в степу, ріки у пустелі. Польові звірі прославлять Мене, шакали і страуси, тому що Я у пустелях дам воду, ріки у сухому степу, щоб напувати обраний народ Мій. Цей народ Я утворив для Себе; він буде звіщати славу Мою.”
(Ісая 43:19-21)
Свiдчення

Бог повністю звільнив від страху


Наталія свідчить про звільнення від наслідків спілкування з екстрасенсом:

«До мене звернулася незнайома жінка з проханням зробити переклад документів, пов’язаних з її роботою. Несподівано вона заговорила про стан мого здоров’я і запропонувала свою допомогу, оскільки, на її думку, я знаходжуся в небезпеці. Мені стало страшно. Все моє тіло дрижало, навіть після того, як вона пішла. Вникнувши в зміст документів, я зрозуміла, що взялася допомагати людині, діяльність котрої пов’язана з ворожінням та негативним впливом на психіку людей. Через деякий час та жінка знову звернулася до мене з проханням перекласти на німецьку мову її диплом екстрасенса. Совість моя підказувала, що не можна приймати таке замовлення. Та все ж таки я взялася за цю роботу. У процесі роботи з її документами мене охоплював страх, наді мною ніби нависла темна хмара. Коли вона прийшла забирати готовий переклад, почала знову говорити на ту саму тему, що і першого разу. Мені стало страшно. Вона пішла, але страх з того часу вже не покидав мене.

Мені давно було відомо про численні зцілення у Ковельській Церкві. Я подумала, що і я можу отримати зцілення від страху. Покаявшись за те, що пішла проти своєї совісті, я приєдналася до недільної молитви Ковельської Церкви, знаходячись в себе вдома. Під час молитви я різко відчула полегшення, серце моє сповнилося радості. Мене наповнила Сила Божа, я відчула себе щасливою. Бог мене повністю звільнив від страху. Разом з душевним спокоєм я отримала фізичне оздоровлення всього організму, на обличчі з’явився рум’янець.

Слава Богу, Який чує молитви Свого народу! Амінь!»

Німеччина

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »