Bog-Delaet.com
“Шукайте Господа, всі смиренні землі, які виконують закони Його; шукайте правду, шукайте смиренномудрість; можливо, ви сховаєтеся у день гніву Господнього.”
(Софонія 2:3)
“Зненавидьте зло і полюбіть добро, і відновіть біля воріт правосуддя.”
(Амос 5:15)
Свiдчення

БОГ ЗЦІЛИВ ПОШКОДЖЕНИЙ МОЗОК


24 жовтня 2012 року з моїм сином Віктором, який живе в Росії, сталася біда – в його квартирі на нього напали і сильно побили голову. Без свідомості, весь у крові, у вкрай важкому стані, він був доставлений в реанімаційне відділення травматології. Обстеження показало, що череп пробитий у трьох місцях і пошкоджена мозкова речовина. Нанесені травми були несумісні з життям. Йому зробили термінову операцію – трепанацію черепа, очистили мозок від осколків черепа і гематом. Після операції син перебував у стані глибокої коми, був підключений до апарату штучного дихання, температура тіла піднялася до 41°С і її не могли знизити ніякими ліками.

Був поставлений страшний діагноз:

– Відкрита проникаюча черепно-мозкова травма

– Важкий забій головного мозку

– Масивний паренхиматозний субарахноїдальний крововилив

– Відкритий багатооскольчатий втиснутий перелом тім'яної, скроневої кісток справа з пошкодженням речовини мозку

– Забита рана тім'яної області справа

– Забої м'яких тканин обличчя

– Вторинний гнійний менінгіт.

Про пригоду мені повідомили аж через тиждень. Лікарі оцінювали стан мого сина, як критичний і не хотіли робити якісь прогнози. Я розуміла, що мене просто не хочуть позбавляти надії, оскільки у самих лікарів її немає. Бо лікар сказав: «Що ж ви хочете, в нього півмозку витекло». Минуло одинадцять днів лікування, але син не приходив до свідомості, до нього нікого не пускали.

Я знала, що за молитвами Ковельської Церкви Бог зцілює від різних невиліковних хвороб. Церква поститься і молиться щонеділі за всіх, хто потребує допомоги Божої. Тому я в глибокій скорботі, плачучи, звернулася до Божого служителя Ковельської Церкви, розповіла йому про свою біду і попросила, щоб помолилися за мого єдиного сина, для якого немає надії вижити.

Під час молитви Бог показав видіння служителю Ковельської Церкви і було пророче пояснення цього видіння, з якого я дізналася, що Вітя залишиться живий, тільки необхідно посилено багаторазово молитися. Так і зробили. У неділю, 4 листопада, в зібранні Ковельської Церкви за мого сина звершили молитви. Я і мої родичі приєдналися до молитов Ковельської Церкви, і також постилися в цей день. І Бог, з милості Своєї, явив чудо – мій син Віктор вийшов з коми тоді ж, 4 листопада! Температура тіла нормалізувалася. Стан його здоров'я з кожним днем став поліпшуватися. Його перевели з реанімації в загальну палату. У цей час він ще не розмовляв, тому що були вставлені трубки в горло, щоб дихати, і в ніс для прийому їжі; із ран на голові зменшувалися гнійні виділення. Йому дали ручку, щоб написав своє ім'я, він написав. Вітя всіх впізнавав, став відчувати болі в паралізованих лівій нозі і руці. Лікар сказав, що відчуття болю дає надію на те, що руки і ноги будуть діяти. Але ось несподівано на голові розійшлися шви: мабуть, зшиваючи голову, хірург не сподівався, що Віктор може вижити, тому слабо зшив. Відновлення тривало, видалили трубки з носа і глотки, після цього він почав самостійно їсти і розмовляти. Почав рухати паралізованою ногою. Лікарі дивувалися, що Вітя так швидко йде на поправку (з ним в палаті перебували хворі з менш тяжкими травмами, але значного поліпшення у них не відзначалося). Зараз він удома, вже ходить!

Слава Богу, що за молитвами Ковельської Церкви Бог створив чудо над моїм сином – дарував йому життя! Я і мій син дякуємо Великому Богу Отцю і Сину Божому Ісусу Христу і Духу Святому за Його чуда і велику милість, і за те, що є такі люди, молитви яких чує Бог!

Валентина


Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »