Bog-Delaet.com
“Коли ж вони вийшли з води, Дух Святий зійшов на євнуха, а Филипа возніс Aнгел Господній, і євнух уже не бачив його, і поїхав дорогою своєю, радіючи.”
(Діяння 8:39)
“Якщо хто любить праведність, – плоди її є чесноти: вона навчає цнотливості і розважливості, справедливості і мужності, корисніше за які нічого немає для людей у житті.”
(Премудрість Соломона* 8:7)
Свiдчення

НЕБЕСНИЙ РЕНТГЕН


15 січня 2013 року в мене сильно заболів зуб. Цілу ніч я не спав, у мене опухла щока, тяжко було говорити. 16 січня, вранці, я звернувся до лікаря. Лікар зняла коронку з хворого зуба, прочистила в ньому канали, щоб витік гній. Побачивши, що гній не витікає, вона терміново направила мене на рентген і сказала, щоб я зі знімком прийшов на шістнадцяту годину до хірурга на операцію. Діагноз: Правосторонній підщелепний абсцес. Лікар сказала, що зволікати небезпечно, можуть бути дуже серйозні ускладнення, бо гній може прорватися всередину і викликати зараження крові, може проникнути в головний мозок… і тоді вже в такій ситуації ніхто не допоможе. Почувши про подібні випадки зі смертельними наслідками, я в тривозі роздумував: «Що мені робити далі?»

Мені добре запам’ятався день 2 лютого 2010 року. Тоді я був тяжкохворий, лікарі терміново направляли мене на операцію з діагнозом: Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки, проривна виразка, перитоніт, кровотеча. У мене були сильні, нестерпні болі в ділянці живота, я блював кров’ю, надії на допомогу людей в мене вже не було ніякої. Я думав, що буду вмирати. Відмовившись від операції, я звернувся до Божого служителя, щоб він помолився за моє зцілення. Він помолився наді мною – і Бог мене зцілив! Слава Богу!

Тому 16 січня 2013 року вже з новою проблемою я знову звернувся до служителя Ковельської Церкви. Того ж дня він прийшов у наш дім. Я розповів служителю про свою хворобу і попросив, щоб він помолився за мене, щоб Господь мене зцілив. Служитель Божий запитав, чи є в мене віра на отримання зцілення. Я відповів, що віра в мене є. Під час молитви Бог показав служителю у видінні надзвичайний знімок моєї голови. На знімку під правою щелепою був показаний гнійник, величиною з горіх, від якого відходили два паралельні канали до хворого зуба. Пояснюючи видіння, через Свого служителя Бог сказав: «Допомога Моя близька». Після молитви служителя у мене відразу не стало болю. Через короткий проміжок часу на яснах прорвався нарив, з якого витекло багато гною. Наступного дня прорвався другий нарив і з нього також витекло багато гною. Опуху не стало. А через день вже не було видно навіть слідів хвороби! Ось так Бог з милості Своєї з Неба проник в мою хворобу, показав у видінні для нас, землян, Свій Небесний знімок, і через Свого служителя Своїм Живим Словом з Небес сповістив наперед, як Він буде мене зцілювати, та що гній витече не в голову, як попереджала лікар, а назовні. По Слову Божому так все й сталося!

Прославляю Великого Бога Отця і Сина Божого Ісуса Христа і Святого Духа за чудо зцілення! Амінь.

Василь


Ковель, Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »