Bog-Delaet.com
“Бо такий є порядок тих, що зберегли дороги Всевишнього, коли почнуть відлучатися від тлінної посудини. В тому часі, коли жили, послужили Всевишньому з трудом і кожної години терпіли небезпеки, щоб досконало зберегти закон Законодавця. Задля цього тут про це мова: По перше побачать з великою радістю славу Того, Хто їх приймає до Себе; спокій вони будуть вкушати семи видів. Перший вид це те, що вони з великим трудом боролися, щоб побороти злі помисли створені разом з ними, щоб вони їх не звели від життя до смерті. Другий вид: вони побачать замішання, в якому мандрують душі нечестивих, і кару, яка очікує їх. Третій вид: вони бачать свідчення, яким посвідчив їм Той, що створив їх, що вони живучи зберегли закон, що даний їм.”
(3 кн. Ездри* 7:88-94)
“Бо так говорить Вишній і Звеличений, Який вічно живе, – Святий ім'я Його: Я живу на висоті небес і у святилищі, й також із упокореними і смиренними духом, щоб оживляти дух смиренних і оживляти серця упокорених.”
(Ісая 57:15)
Свiдчення

ПРОСЛАВЛЮ ГОСПОДА МОГО, ЩО ТВОРИТЬ ЧУДЕСА


Бажаю засвідчити, як на відстані, за молитвами віруючих, котрі проживають в Україні, Бог творив чудеса в моїй родині. Я живу в Німеччині. Нещодавно захворіла моя молодша дочка Регіна. Їй поставили діагноз: шлунково-кишковий грип. У неї була сильна діарея. Її організм дуже зневоднився. При цьому навіть один ковток води викликав блювоту. Сила покидала її. Знемагаючи, вона сказала мені: «Тату, далі я вже не можу терпіти». Хвороба посилювалася, тому я передав по телефону прохання дочки служителям Ковельської Церкви, щоб помолилися Господу Богу за її зцілення. Вони помолилися за неї. І ось відбулося чудо! Після молитви Регіна спробувала пити – її організм почав одразу приймати воду, вона відчувала, як вода розходилася по тілу. Вода для неї була солодша від цукру. Через півгодини попила чаю з сухарями, а пізніше стала їсти все. Це так Бог зцілив мою дочку від шлунково-кишкового грипу.

Довгий час мій син не отримував Духовного хрещення. Знаючи, що за молитвами віруючих в місті Ковелі Бог творить чудеса, він в п'ятницю попросив, щоб віруючі Ковельської Церкви заочно помолилися за нього, щоб Бог хрестив його Духовним хрещенням. У неділю він приєднався до молитов Ковельської Церкви і отримав Духовне Хрещення зі Знаменням Говоріння Іншими Мовами.

Чотири роки тому моя дружина впала на слизькій дорозі. Коли її підняли, вона відчула сильний біль у лівій нозі. Її привезли в лікарню, там зробили рентгенівський знімок і поставили діагноз: розрив зв'язок гомілковостопного суглоба лівої ноги. Медики наклали їй на ногу шину і направили до ортопеда. Лікар-ортопед сказав, що виглядає нога недобре і лікування може тривати довго, тому потрібно прийти через 6 тижнів і він випише іншу шину або спеціальну панчоху.

У телефонній розмові я розповів служителю Ковельської Церкви про те, що трапилося з моєю дружиною... Була заочна молитва. Після молитви, приблизно через тиждень, у дружини перестала боліти нога. Наступного разу при огляді ортопед сказав їй: «У вас все так швидко зажило! Вам не треба більше ніяке пристосування, вже можете виходити на роботу.» Цим самим лікар підтвердив, що Бог зцілив мою дружину!

У мене два роки тому заболіло коліно. Щоб зайти додому, я насилу піднімався сходами, тримаючись за поручні. Після молитви служителів Ковельської Церкви болю не стало і я, дякуючи Богові, досі ходжу і піднімаюся по сходах без проблем.

Слава Господу Богу, що Він в ім'я Ісуса Христа, Сина Свого, як і тоді, коли Ісус жив на землі, здійснює чудеса на відстані в будь-якій точці земної кулі!

Герман


Німеччина

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »