Bog-Delaet.com
“Бо ми знаємо, що закон духовний, а я тілесний, проданий гріху.”
(Римлян 7:14)
“Бо такий є порядок тих, що зберегли дороги Всевишнього, коли почнуть відлучатися від тлінної посудини. В тому часі, коли жили, послужили Всевишньому з трудом і кожної години терпіли небезпеки, щоб досконало зберегти закон Законодавця. Задля цього тут про це мова: По перше побачать з великою радістю славу Того, Хто їх приймає до Себе; спокій вони будуть вкушати семи видів. Перший вид це те, що вони з великим трудом боролися, щоб побороти злі помисли створені разом з ними, щоб вони їх не звели від життя до смерті. Другий вид: вони побачать замішання, в якому мандрують душі нечестивих, і кару, яка очікує їх. Третій вид: вони бачать свідчення, яким посвідчив їм Той, що створив їх, що вони живучи зберегли закон, що даний їм.”
(3 кн. Ездри* 7:88-94)
Свiдчення

БОЖЕ ЗЦІЛЕННЯ РОЗСЛАБЛЕНОЇ


До нас на сайт прийшов такий лист з молитовним проханням:

"Мир вам, дорогі брати і сестри в Господі Ісусі Христі !!!
У мене до вас велике прохання, приєднайтесь разом з нами в молитві за нашу сестричку Оленку. Вона у великому горі, лежить розслаблена, ось уже чотири роки на одному боці, а поруч немає нікого (вона в далекому закинутому селищі в Америці). Разом з фізичними силами згасає і її віра і надія. Будь ласка, моліться разом з нами. Просимо її зцілення і відновлення для Слави Господа в ім'я Ісуса Христа Господа і Спасителя. Будьте благословенні.
с.Світлана, Канада"

Після наших недільних молитов с.Світлана написала:

"Подяка!
Дорогі, дорогоцінні брати і сестри у Христі Ісусі Господі нашім!
Мир вам!!!
Хочу поділитися з вами радістю і віддати подяку Богу і вам за молитви, на які Бог відповідає. Моя сестра в Господі Олена п'ять років хворіла тяжкою і невиліковною, по-людськи, хворобою. Лікарі не можуть поставити точний діагноз цієї хвороби, тут і нервова система, і алергія, і імунна система, все вийшло з ладу і організм дав збій з жахливими наслідками. Оленочка писала вам на сайт і просила молитися за її зцілення і Бог почув ваші і наші молитви. Олена сьогодні АБСОЛЮТНО ЗДОРОВА!!! Нехай прославиться через це Бог Небесний – Творець. Він є Бог Живий, людинолюбний і БАГАТО, БАГАТО МИЛОСЕРДНИЙ!!! Слава Йому і Честь !!!
Світлана"

Ми, радіючи разом з ними за це Боже диво, відправили у відповідь лист:

"Мир вам, сестри Світлана і Олена!
Приємно, що ви надіслали нам повідомлення про зцілення сестри Олени. Слава Богу за це і за те, що в цей самий час за недільними молитвами Ковельської Церкви Бог зцілив дівчинку, яка проживає в Україні, від завороту кишок і молоду людину від гниття ока і ясен. А також в цей же час інша жінка, яка проживає в США, повідомила про своє зцілення за недільними молитвами Ковельської Церкви від незвичайної хвороби: її кров кудись зникала і їй постійно вливали нові порції крові, а зараз лікарі дивуються поліпшенню її здоров'я і що кількість крові в організмі залишається незмінною..."

Нехай за все буде вічна слава нашому Великому Богу Отцю і Сину Ісусу Христу і Духу Святому! Амінь.

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »