Bog-Delaet.com
“Отож передусім прошу підносити молитви, моління, благання, подяки за всіх людей, за царів і за всіх, які начальствують, щоб провадити нам життя тихе й безтурботне у всякому благочесті і чистоті, бо це добре і угодне Спасителеві нашому Богу, Котрий хоче, щоб усі люди спаслися і досягли пізнання істини.”
(1Тимофію 2:1–4)
“Ось, Я творю нове; нині ж воно явиться; невже ви і цього не хочете знати? Я прокладу дорогу в степу, ріки у пустелі. Польові звірі прославлять Мене, шакали і страуси, тому що Я у пустелях дам воду, ріки у сухому степу, щоб напувати обраний народ Мій. Цей народ Я утворив для Себе; він буде звіщати славу Мою.”
(Ісая 43:19-21)
Свiдчення

ВСЕМОГУТНІЙ БОГ ДОПОМАГАЄ В КАНАДІ


У неділю, двадцять третього серпня 2015 року, до нас, у Ковельську Церкву, прийшов такий лист:

"Вітаю вас всіх в ім'я нашого Господа і Спасителя, Ісуса Христа. Я пишу вам, оскільки у нас до вас велике прохання. Я закінчив навчання і шукаю зараз роботу за своєю освітою, але мене ніхто не хоче брати на роботу, через те що у мене немає досвіду. Ця ситуація дуже засмучує мене, так як фінансова ситуація не з кращих, треба платити за квартиру, рахунки, їжу. Моя дружина вагітна і не може продовжувати працювати. Її роботодавець повинен би їй виплачувати її зарплату, але він хоче ухилитися від цього, тому ми змушені розпочати процедуру розгляду цього питання відносно цього роботодавця і, врешті-решт, через державні структури змусити його платити зарплату, яка належить моїй дружині. Я прошу вас щиро помолитися за нашу ситуацію, щоб Господь допоміг знайти мені роботу за освітою, і щоб Ісус торкнувся серця роботодавця моєї дружини, щоб їй перерахували законну зарплату. Велике спасибі і передавайте вітання церкві. Брат В. і сім'я"

У той же день ми відповіли:

"Мир вам!
Звичайно, робота – це важливо. Оплачувана робота – це прожиток і одяг. У вашій ситуації допомогти може тільки Бог. Ваші потреби сьогодні в неділю передані в нашу церкву. Тому сьогодні приєднуйтесь до наших молитов і моліться за ваші потреби. Нехай Господь змилується і допоможе вам... З привітом і найкращими побажаннями молитовна група Ковельської Церкви Заснованої 1924 року"

Через одинадцять днів ми отримали лист наступного змісту:

"Мир вам!
На цьому тижні ми отримали хороші новини. Я пройшов співбесіду в одній компанії минулого тижня (відразу після вашої молитви) і зараз мені зателефонували, щоб повідомити, що я прийнятий на роботу, я повинен почати працювати наступного тижня, 9 вересня. На цьому ж тижні представники урядової організації зателефонували моїй дружині, щоб повідомити, що її конфлікт з роботодавцем залагоджено і вже з наступного тижня вона буде отримувати належну їй допомогу, починаючи з червня (за всі місяці заборгованості). Ми дуже вдячні вам за ваші молитви і просимо й далі молитися за нас. На наступному тижні я ще вам напишу. Вітання і подяка всій церкві. Нехай Господь вас всіх благословить. Сім'я Н."

Ми відповіли:

"За все слава Богу Живому і воскреслому Сину Божому Ісусу Христу!
Ми радіємо разом з вами за хороші новини. Пишіть."

Нам написали:

"Здрастуйте…. Ми від усього серця дякуємо вам за молитви. З милості Божої, я почав працювати на цьому тижні... У моєї дружини теж все вирішилося, тільки по милості Божій і завдяки вашим молитвам. Нехай Господь вас рясно благословить. Вітайте всю церкву. Сім'я Н. Канада"

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »