Bog-Delaet.com
“Помисли плотські є смерть, а помисли духовні - життя і мир.”
(Римлян 8:6)
“Отже, улюблені мої, як ви завжди були слухняні, не тільки в присутності моїй, але значно більше тепер, під час моєї відсутності, зі страхом і трепетом звершуйте своє спасіння.”
(Филипійців 2:12 )
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ТРАВМОВАНИХ ШИЙНИХ ХРЕБЦІВ


В ім'я Ісуса Христа свідчу про чудо, яке звершив Бог, зціливши мене, позбавивши від біди.

10 квітня 2016 року, в неділю, мені треба було піднятися по драбині на горище. Коли я спускалася вниз і закривала люк, під нього щось потрапило. Стоячи на драбині в напівзігнутому положенні, я головою кілька разів піднімала і опускала цей тяжкий люк, щоб він повністю закрився і від цього в потилиці, де починається хребет, я відчула пекучий біль. Голову стало важко тримати. Я відразу лягла. Три дні, до середи, майже весь час лежала. Навіть короткий проміжок часу коли я їла, мені важко було сидіти, боляче було тримати голову і я підпирала її рукою. Лікарю візуально було складно визначити точний діагноз. Передбачалося пошкодження шийних хребців.

13 квітня до нас в будинок на наше запрошення прийшли Божі служителі нашої Ковельської Церкви. Я знала, що по їхніх молитвах Бог творить Великі чудеса і сама не раз отримувала зцілення. Я звернулася до них з проханням помолитися за мене, розповівши про біду, яка мене спіткала. Божі служителі помолилися за мене і незабаром пішли. У мене ще продовжувались сильні болі. Поклавши під голову маленьку подушку, я знайшла зручне положення тіла і незабаром заснула. До цього, з-за сильних болів, я кілька ночей погано спала. А цю ніч я вже добре спала! Прокинувшись ранком, відчула, що болю вже немає, я вільно тримаю голову. Звершилося чудо! Бог мене зцілив! Вранці я пішла на поле допомагати садити картоплю і до самого вечора вільно робила інші справи. Так Бог з Своєї великої милості почув Своїх служителів і зцілив мене за однією їхньою молитвою. І виповнилося те, що написано у Святому Євангелії від Іоанна 9:31: «... але хто шанує Бога і виконує волю Його, того слухає».

В ім'я Ісуса Христа, слава Великому Всемогутньому Святому Богу, владно діючому в нашій Ковельській Церкві! Амінь.

Валентина

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »