Bog-Delaet.com
“Я, Ездра, бачив на горі Сионській сонм великий, якого не міг перелічити, і всі вони піснями прославляли Господа. Посеред них був юнак величний, що перевершував усіх їх, і покладав вінці на голову кожного з них і тим ще більше підносився; я вражений був здивуванням. Тоді я запитав Ангела: хто ці, господарю мій? Він у відповідь мені сказав: це ті, які склали смертний одяг і одяглися у безсмертний і сповідали ім’я Боже; вони тепер увінчуються і приймають переможні пальми. Я запитав: а хто цей юнак, який покладає на них вінці і вручає їм пальми? Він відповів мені: Сам Син Божий, Якого вони прославляли у віці цьому. І я почав славити їх, які мужньо стояли за ім’я Господнє.”
(3 кн. Ездри* 2:42-47)
“В ньому відкривається правда Божа від віри у віру, як написано: праведний вірою живий буде.”
(Римлян 1:17)
Свiдчення

СВІДЧЕННЯ ПРО ВИГНАННЯ БІСА


Це було 20 листопада 2016 року.

До служителя Ковельської Церкви Василя Макаруся звернулися родичі психічно хворої жінки, яка, за їхніми словами, стверджувала про себе, що вона стала буйно помішаною. Говорила вона про це тільки спочатку, коли це з нею сталося. Потім їй стало ще гірше і про це більше вона не згадувала. Рідні тієї жінки, бачачи свою біду, просили служителя Ковельської Церкви Василя Макаруся, щоб він силою Божою вигнав з неї біса. У той час вона вже стала дуже злісною і жорстокою. Хвора перебувала у вкрай важкому психічному стані. Ось кілька прикладів її небезпечної поведінки. Вона на всіх кидалася в лютості, навіть часом розмахувала ножем, висловлюючи прагнення вбити кожного, кого бачила, навіть своїх рідних. Нападаючи на жінок, прикладала зусилля, щоб пошкодити у них ті органи, при пошкодженні яких, люди помирають. Ця психічно хвора жінка намагалася, як можна сильніше, багато разів вдарити в груди по молочних залозах тих жінок, на кого нападала. Якщо інша жінка була одягнена в зимовий одяг, то з реакцією звіра розбивала їй обличчя, намагаючись видряпати очі, вирвати волосся. Волосся у людей виривала клаптями, утворюючи на голові лисини. Увірвавшись в кімнату, вона двома руками схопила свою рідну маму за волосся і тягала її з боку в бік. Тоді мама стала кричати і волати про допомогу, зрозумівши, що дочка прийшла вбити її. Почувши її крик, рідні прибігли на допомогу і врятували її маму. Одному чоловікові намагалася видряпати очі, і з ревом кричала, що зробить його сліпим. Потім напавши на нього ззаду, вона нігтями вп'ялася йому в очі і роздирала обличчя. Він ледве встиг закрити свої очі і насилу вирвався від неї. Його обличчя було в крові. Вона проявляла властивості і силу хижого звіра, нічого не усвідомлюючи і нічого не розуміючи, і зовсім не відрізняючи родичів від чужих. Все це відбувалося у великій силі зла. Рідні не знали, що їм робити, ночувати вдома було страшно, їм загрожувала смерть. Служитель Василь Макарусь, усвідомлюючи складність обставин, поспішив прибути в будинок, де знаходилася психічно хвора. Покликавши дочку хворої, служитель запитав її: «Чи віруєш ти, що в ім'я Ісуса Христа Сина Божого, владою Бога Отця нашого, Того, Хто на небесах, я можу вигнати з твоєї матері нечистого духа - духа зла і духа темряви?». Вона відповіла: «Вірую!». Служитель сказав: «Слава Богу Живому!».

Після цього служитель Ковельської Церкви підійшов близько до психічно хворої, вона затихла і перестала рухатися, і як би злякавшись, щось вичікувала. Божий Служитель Василь Макарусь, звернувшись до нечистого духа, сказав: «дух нечистий, дух зла і дух темряви, в ім'я Ісуса Христа Сина Божого, владою Бога Отця нашого, Того, Хто є на небесах, наказую тобі, вийди з цієї жінки і більш не входь в неї!». Після цих слів нечистий дух вийшов з тієї психічно хворої жінки, і в ній більше не проявлялася жорстока вбивча влада нечистого духа. На задані їй питання, вона стала спокійно відповідати, а потім лягла на ліжко і заснула.

Так виконались слова Ісуса Христа Сина Божого: «Ходячи ж, проповідуйте, що наблизилось Царство Небесне; хворих зцілюйте, прокажених очищайте, мертвих воскрешайте, бісів виганяйте; даром отримали, даром давайте» (Матвія 10:7-8).

Молитовна група Ковельської Церкви Заснованої 1924 року

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »