Bog-Delaet.com
“Ті, що надіються на Нього, пізнають істину, і вірні у любові пребуватимуть у Нього; бо благодать і милість зі святими Його і промисел про обраних Його. Нечестиві ж, як мудрували, так і понесуть покарання за те, що зневажили праведного і відступили від Господа.”
(Премудрість Соломона* 3:9-10)
“І язик - вогонь, прикраса неправди; язик поставлений так між нашими членами, що сквернить усе тіло і запалює круг життя, будучи сам запалюваний від геєни.”
(Якова 3:6)
Свiдчення

ВОНА ЖИВЕ ВЖЕ ЗДОРОВОЮ!


З міста Тернополя, від мами хворої дівчинки до нас, в Ковельську Церкву 01.07.2014 року надійшов електронний лист, вона написала: «Прохання про зцілення. У моєї донечки, якій три роки, неоперабельна пухлина головного мозку. Вона вже перенесла одну важку операцію. Помоліться за її зцілення, бо Бог, наша остання надія».

На це звернення ми відповіли так: «Мир Вам! Шукаючи допомоги у Бога, Ви тим самим підтвердили про наявність певної міри віри у Вашому серці в те, що Ви можете отримати від Бога те, чого просите. Таким чином, Ви зробили перші кроки до Нього в цій нужді. Ми ж молимося з постом щонеділі саме за тих, хто просять милості Божої і благають Бога, щоб Він почув їхні молитви і дав допомогу в їхніх нуждах. Добре, що Ви вирішили шукати Божої допомоги. Тому, приєднуйтесь до недільних молитов нашої Ковельської Церкви – багаторазово моліться, особливо між 14 і 16 годинами і просіть, щоб Милостивий Господь простив усі ваші та родинні гріхи, як свідомі так і несвідомі, і допоміг у вашій нужді. А також просіть, щоб Господь Бог дав вам здатність вірно йти Його Вічним Шляхом Життя, і ввійти в Життя Вічне в Царстві Христа і Бога. Якщо ви будете молитися разом з нами сьогодні в неділю, нехай Господь помилує вас і дасть Свою допомогу вашій донечці по Його волі. Якщо ж з якоїсь причини ви не зможете приєднатися до наших молитов сьогодні, або якщо у вас виникне бажання приєднуватися до молитов нашої церкви в іншу неділю, нехай Господь допоможе вам в усьому. Важливо усвідомлювати, що для кожної нужди у Бога є певна міра молитов. Тому необхідно робити так, як написано в Євангелії від Матфея 7:7: «Просіть, і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам». Це означає, що треба просити Бога за одну конкретну нужду окремо до тих пір, поки буде дано, стукати, тобто часто молитися, до тих пір, поки відчинять, тобто поки Бог дасть те, чого просимо у Нього, хоч дуже часто Бог зцілює людей за однією нашою молитвою. Нехай Господь, з милості Своєї, дасть вам допомогу в усьому.

З наступною інформацією Ви можливо вже ознайомились на нашому сайті, але ще раз прочитайте правила молитов в розділі «Молитовне служіння».

Молитовний час слід визначати по годиннику встановленому в правому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує незмінний час, за яким ми звершуємо молитви і взимку і влітку.

Якщо на Вашому комп'ютері не відображається годинник, то встановіть «Adobe Flash Player»; зкачати тут: Adobe

Для духовного зростання Ви можете переглянути, або завантажити з нашого сайту документальні фільми та книжки, де є духовні настанови для досягнення спасіння душі і свідоцтва про Божі зцілення і чудеса. Посилання: Вiдео онлайн i Зкачати

А також можете прочитати нові cвідчення в розділі «Новини».

З християнською любов'ю молитовна група Ковельської Церкви»


03.01.2017 року мама дівчинки повідомила:
«Слава Ісусу Христу. Я написала вам на сайт приблизно 2.5 роки тому, коли ми з чоловіком просто не знали вже що робити. У нашої дитинки була пухлина головного мозку. Я просила вас молитися за її зцілення. На той час вона вже пройшла дуже серйозне лікування в клініці США. Тамтешні лікарі сказали нам так: ми знаємо, як зупинити ріст пухлини, але з наслідками того, що пухлина зробила, ми, мабуть, не справимося. І наша донечка могла би лишитися повністю нерухомою на все життя. На той час вона навіть ковтати сама не могла. Ій було 3 рочки, вона не ходила, не могла рухати ніжками, дуже погано говорила. У неї були страшні головні болі, і вона була така змучена і виснажена, що навіть не могла плакати, а тільки весь час стогнала. Мені, як мамі, було дуже тяжко.

Але наш Бог Великий! Ви знаєте, Бог почув усіх нас. Сьогодні нашій дитині вже п'ять з половиною років. Вона живе! Вона бігає, співає, танцює і багато сміється! Лікарі називають її Чудом! Дякую вашій церкві за молитви! Хай Господь благословить вас сповна.

Ми відповіли на цей лист подяки так:
«Мир Вам! В ім'я Ісуса Христа, Слава Богу Отцю нашому, Сущому на Небесах, що Він творить чудеса на землі, що помилував і зцілив вашу донечку. Якщо ви бажаєте, то ми напишемо свідчення про Боже зцілення вашої донечки і опублікуємо його на нашому сайті «www.Bog-delaet.com» в Славу Господа Бога».

07.01.2017року – на перший день великого свята РІЗДВА ХРИСТОВОГО, мама дівчинки відповіла:
«Так, дуже хочу! Можливо, то буде надія для когось».

Молитовна група Ковельської Церкви


Україна

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »