Bog-Delaet.com
“Бо такий є порядок тих, що зберегли дороги Всевишнього, коли почнуть відлучатися від тлінної посудини. В тому часі, коли жили, послужили Всевишньому з трудом і кожної години терпіли небезпеки, щоб досконало зберегти закон Законодавця. Задля цього тут про це мова: По перше побачать з великою радістю славу Того, Хто їх приймає до Себе; спокій вони будуть вкушати семи видів. Перший вид це те, що вони з великим трудом боролися, щоб побороти злі помисли створені разом з ними, щоб вони їх не звели від життя до смерті. Другий вид: вони побачать замішання, в якому мандрують душі нечестивих, і кару, яка очікує їх. Третій вид: вони бачать свідчення, яким посвідчив їм Той, що створив їх, що вони живучи зберегли закон, що даний їм.”
(3 кн. Ездри* 7:88-94)
“Я, Ездра, одержав на горі Орив повеління від Господа йти до Ізраїля. Коли я прийшов до них, вони відкинули мене і знехтували заповідь Господню. Тому вам говорю, язичники, що можете чути і розуміти: чекайте на Пастиря вашого, Він дасть вам мир (спокій) вічний, бо близько Той, Який прийде на скінчення віку. Будьте готові до воздаяння царства, бо світло невечірнє засяє вам на вічні часи. Уникайте тіні віку цього; прийміть солодкість слави вашої. Я відкрито свідчу про Спасителя мого. Ввірений дар прийміть, і насолоджуйтеся, дякуючи Тому, Хто прикликав вас у небесне царство. Встаньте і стійте, і дивіться, яка кількість знаменованих на вечері Господній, які, переселившись від тіні віку цього, одержали від Господа світлий одяг. Прийми число твоє, Сионе, і прийми твоїх, одягнених у біле вбрання, які виконали закон Господній.”
(3 кн. Ездри* 2:33-40)
Свiдчення

ВІДНИНІ БУДЬ ЗДОРОВА!


ЧАСТИНА ПЕРША


Це відбувалось 17.02.2017 року. Я захворіла, як це часто бувало зі мною останнім часом. З ранку у мене боліло серце, боліла голова. Але опівдні, стан мого здоров'я став ще погіршуватися. Зусилля лікуючого лікаря не давали позитивних результатів. Болі в області серця ставали все сильнішими з кожною хвилиною. Я відчувала, що моє серце не билося, а тремтіло. Пульс не можна було порахувати. Артеріальний тиск став різко підніматися і вже досягнув до 240/128. Я почала втрачати зв'язок з навколишнім світом. У мене не відкривалися очі, я не могла поворушити руками і була не в змозі відповідати на запитання, хоча я все чула.

Побачивши, що відбувається, мої рідні поспішили запросити в наш будинок духовного служителя Ковельської Церкви Василя Макаруся. До прибуття служителя, у нас вдома зібралося близько десяти чоловік. Це були родичі та сусіди. Всі були в тривожному очікуванні. Служитель, прибув о 16 годині. В цей час я змогла відкрити очі. Побачивши духовного служителя нашої Ковельської Церкви, я попросила його, звершити молитву за моє зцілення від хвороби серця і від хвороби, яка робить в мені високим артеріальний тиск. Служитель запитав мене: «Ти віруєш, що зараз, по милості Божій, в ім'я Ісуса Христа, Сина Божого, в славу Бога Отця нашого Сущого на Небесах, ти можеш отримати зцілення від хвороби серця і від твоєї хвороби, яка робить в тобі високим артеріальний тиск?» Я відповіла: «Вірую!» Служитель Василь Макарусь відкрив спеціальну фарфорову посудину з єлеєм помазання, тричі помазав їм моє чоло і під час помазання сказав: «По вірі твоїй, в ім'я Ісуса Христа, Сина Божого, владою Бога Отця нашого Сущого на небесах, помазую тебе єлеєм помазання для зцілення від твоєї хвороби серця і від хвороби, яка робить в тобі високим артеріальний тиск, про які ти зараз розповіла. Віднині будь здорова! Амінь». В цей самий час я відчула, що миттєво припинилися в мені усі болі, тому запитала у служителя: «Мені вже можна вставати? Адже у мене вже нічого не болить». Служитель Василь Макарусь відповів: «Вставай і зараз подякуємо Богові за зцілення». Я встала, схилила коліна, поклонилася Богу Живому, і ми разом з усіма присутніми помолилися, дякуючи Богові за створене явне чудо — миттєве зцілення мене, смертельно хворої Олі Архипової. У цій молитві ми, сповнившись Силою Духа Божого, всі разом почали співати Небесну Пісню, яку в одну мить, одночасно дав нам Бог всім урочисто заспівати. Кожен співав відмінною від іншого мовою, а мелодія була одна. Спів був дуже гарним. Це сталося так, як написано в Євангелії: «...Павло й Сила, молячись, співом прославляли Бога...» (Дії 16:25).

Подібне чудо Ісус створив ще під час Свого земного життя. Про це написанно в Євангелії від Марка 1:30-31: «Теща ж Симонова лежала в гарячці; і зразу сказали Йому (Ісусу) про неї. І, підійшовши, Він підняв її, взявши її за руку; і гарячка зразу ж залишила її, і вона стала служити їм».

Після молитви присутні були вражені тим, що сталося і не поспішали розходитися. Я сказала, щоб усі залишалися у нас вдома, поки я приготую обід. Так і було, я все приготувала, і ми усі разом поїли, а потім було святкове чаювання, яке тривало до півночі. Весь цей час я, як в юності, не відчувала ніякої втоми.

За все слава Богу Живому! Амінь.

ЧАСТИНА ДРУГА


17 лютого 2017 року, вранці в той час, коли я смертельно захворіла, у мене все більше підвищувався артеріальний тиск, боліло серце і голова, тоді хворобливий стан, який з'явився в моєму лівому оці, здавався незначним. У той же день Бог мене миттєво зцілив від хвороби серця і від підвищеного артеріального тиску. Бог також зняв всі болі у всьому моєму тілі. Тоді я стала почувати себе, як в юності. Пізніше я помітила, що в моєму лівому оці, в лівій половині ока, є щось темне. Взяла книжку, щоб перевірити, як я бачу букви, прикрила рукою своє праве око і жахнулася - своїм лівим оком я нічого не змогла побачити, ні букв, ні навіть самої книги, тільки бачила темряву з лівого боку лівого ока і білу сітку, на якій було багато мошок, вона затягла праву половину мого лівого ока. Через кілька днів, я остаточно дізналася, що у мене в лівому оці відшарувалася сітківка, а сітка з мошками, - це глаукома - причиною цього всього став високий артеріальний і внутрішньоочний тиск. Я також дізналася, що повна моя сліпота не виліковується, а залишиться назавжди. Я дуже сильно засмутилася. Те, що я осліпла на ліве око, було передано духовному служителю нашої церкви Василю Макарусю. Через кілька днів він прибув до нас додому, розпитав, як все сталося, як я осліпла і помолився за відновлення мого зору. Він мені сказав: «Одягни темні окуляри, з одним тільки затемненим лівим склом (без затемненого правого скла) і знімеш їх тільки дев'ятого квітня. Бути без окулярів ти можеш тільки в темний час доби». До цього окуляри я ніколи не носила. А тепер, коли я стала носити окуляри, вони мені натирали до болю, як перенісся, так і верх вух. Я до цього не могла звикнути, мені дуже хотілося зняти окуляри, тому в похмуру погоду, я зняла їх і вийшла на вулицю. Як тільки світло потрапило в мої очі, я відчула різкий біль, як ніби стріла встромилася мені в ліве око. Тому після цього випадку, я вже постійно носила окуляри. Але п'ятого квітня 2017 року до нас приїхали родичі і мені було соромно при них носити окуляри, тим більше з одним склом. Тому я зняла окуляри, примружила своє ліве око, щоб у нього не потрапляло денне світло і близько п'ятнадцяти хвилин поспілкувалася з ними. Потім я зайшла в кухню і знову одягла окуляри.

Дев'ятого квітня у неділю сонячного ранку, я зняла окуляри і сильно зраділа. Моїм лівим оком я стала бачити так само, як і правим і вільно прочитала текст з книги. А сонячне світло більше не завдавало мені болю. Я розповіла про зцілення своїм рідним, передала подяку духовному служителю Василю Макарусю, і ми всі дякували Богові, що Він звершив наді мною вже друге явне чудо зцілення, зробивши з мене сліпої, зрячу на обидва ока.

Слава Богу Живому за те, що в Ісусі Христі явлене спасіння моєї душі і зцілення тіла від багатьох хвороб. Амінь.

Оля Архипова

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »