Bog-Delaet.com
“Я, Ездра, бачив на горі Сионській сонм великий, якого не міг перелічити, і всі вони піснями прославляли Господа. Посеред них був юнак величний, що перевершував усіх їх, і покладав вінці на голову кожного з них і тим ще більше підносився; я вражений був здивуванням. Тоді я запитав Ангела: хто ці, господарю мій? Він у відповідь мені сказав: це ті, які склали смертний одяг і одяглися у безсмертний і сповідали ім’я Боже; вони тепер увінчуються і приймають переможні пальми. Я запитав: а хто цей юнак, який покладає на них вінці і вручає їм пальми? Він відповів мені: Сам Син Божий, Якого вони прославляли у віці цьому. І я почав славити їх, які мужньо стояли за ім’я Господнє.”
(3 кн. Ездри* 2:42-47)
“Досягнувши досконалості за короткий час, він виконав довгі літа; бо душа його була угодна Господу, тому і прискорив він (відхід) із середовища нечестя. А люди бачили це і не зрозуміли, навіть і не подумали про те, що благодать і милість зі святими Його і промисел про обраних Його. Праведник, помираючи, осудить живих нечестивих, і юність, що швидко досягла досконалості, – довголітню старість неправедного.”
(Премудрість Соломона* 4:13-16)
Свiдчення

БОГ, ЗЦІЛЮЮЧИ МЕНЕ ВІД РАКУ, ОДНОЧАСНО ЗЦІЛИВ І ВІД ВТРАТИ ЗОРУ


ВЛАДОЮ БОГА ОТЦЯ НАШОГО, СУЩОГО НА НЕБЕСАХ, В ІМ'Я ІСУСА ХРИСТА СИНА БОЖОГО, КОТРИЙ ЖИВ КОЛИСЬ В НАЗАРЕТІ, ТОГО, ХТО ПРЕКРАСНІШИЙ ВІД СИНІВ ЛЮДСЬКИХ, ВАСИЛЬ МАКАРУСЬ ЗВЕЛІВ ХВОРОБІ РАК ЗАЛИШИТИ МОЄ ТІЛО. І ВСЕМОГУТНІЙ БОГ ЗВЕРШИВ НАДІ МНОЮ НЕЧУВАНЕ У СВІТІ ЧУДО — МИТТЄВЕ ЗЦІЛЕННЯ ВІД РАКУ, БЕЗ ЄДИНОГО МОЛИТОВНОГО ПРОХАННЯ, НІ ВГОЛОС, НІ ПОДУМКИ, А ЗА ПОВЕЛІННЯМ БОЖОГО СЛУЖИТЕЛЯ, ВАСИЛЯ МАКАРУСЯ, КОТРЕ ВІН ПОДУМКИ СКАЗАВ ДО МЕНЕ, НА ВЕЛИКІЙ ВІДСТАНІ — «ВІДНИНІ БУДЬ ЗДОРОВА!»

Тоді, 21квітня 2017 року о 16 годині 20 хвилин, коли Божа Сила зцілювала мене, оточуючі побачили, що на щоках у мене, з'явилися дві рум'яні плямочки, які одразу почали плавно розширюватися. До зцілення, у мене на обличчі рум'янцю не було вже довгий час. Моя шкіра не засмагала. У 2012 році, в мене почав погіршуватися зір. Причиною погіршення зору була, на мою думку, робота за комп'ютером. Я звільнилася з роботи, але зір продовжував падати. У той час я не знала, що у мене рак грудей. У 2016 році, зір став падати різко. У мене була постійна різь в очах. Коли я хотіла щось прочитати, літери розпливалися. На невеликій відстані я не впізнавала людей, котрі проходили неподалік, бачила тільки силуети. Щоб побачити, хто заходить в будинок, я примружувала очі. Увечері зовсім погано бачила. В той час я впевнилась, що у мене рак і на собі взнала, що є прямий зв'язок між втратою зору і хворобою рак, бо це проявилось в моєму житті. Та милостивий Господь повністю все змінив. 12 червня 2017 року, моя рідна сестра включила ноутбук і щось читала. З півтораметрової відстані я подивилася на монітор і легко прочитала текст, написаний шрифтом дванадцятого розміру. Це мене дуже здивувало. Адже про те, що під час миттєвого зцілення мене від раку різь в моїх очах припинилася я раділа, а про те, що у мене вже відновлений Богом зір дізналась тільки зараз. Тепер у мене хороший зір. Це свідчення я легко друкую на ноутбуці. Я знову, радіючи, дякую Господу за моє зцілення і відновлення мого зору та повідомляю про це вам.

Юлiя

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »