Bog-Delaet.com
“Пильнуйте, будьте насторожі і моліться, бо не знаєте, коли настане час цей.”
(Марка 13:33)
“А праведник, якщо і рано помре, буде у спокої, бо не в довговічності чесна старість, і не кількістю років вимірюється: мудрість є сивина для людей, і непорочне життя – вік старости.”
(Премудрість Соломона* 4:7-9)
Свiдчення

РАДІСНИЙ ЮВІЛЕЙ НЕЛЛІ


Бог мене зцілював багаторазово. У липні 2017 року минуло 25 років, як Бог зцілив мене від «Гепатиту і калькульозного холециститу». Зауважень з боку лікарів немає і зараз. Детально про моє зцілення я свідчу в документальному фільмі Василя Макаруся «Бог зцілив мене від гепатиту».

Опишу ще про одне моє зцілення: «У травні 2003 року. Я невдало підняла важкий предмет і в мене утворилася хребетна грижа. Я не могла спати, спокійно сидіти і ледве ходила. Але, незважаючи на хворобу та всі труднощі, долаючи все вірою, я наважилася поїхати до друзів у місто Ковель. В дорозі мені було дуже важко, а проїхати треба було два кордони і 1200 кілометрів дороги. Мене мучили сильні болі, опухли ноги. Незабаром після нашого прибуття в місто Ковель мене привезли на Богослужіння. Я почувала себе дуже погано. Крім тих, з ким я їхала з Німеччини, про мою хворобу ніхто не знав. І ось, Божий служитель Ковельської Церкви Василь Макарусь оголосив, що зараз буде молитва за хворих. Не заявляючи про свою болісну хворобу, я насилу схилила коліна і просила у Бога, щоб Він по милості Своїй, допоміг мені в цій біді. Під час молитви, Бог наповнив Силою Свого Служителя Василя Макаруся і він, підійшовши до мене, в ім'я Ісуса Христа поклав на мене свою праву руку. В цей самий час його устами Бог сказав, що відтепер я зцілена. Під час покладання рук я відчувала, як дією Сили Божої вирівнюється мій хребет, і один за одним стають на місце хребці. Біль миттєво припинився. Після молитви, я вільно встала з колін і оголосила, що їхала з Німеччини серйозно хворою, а Бог зараз мене миттєво зцілив. Всі присутні віддали славу Богу. Тоді і раніше, вже впродовж чверті століття багато хто радіють за мене і дякують за Божі чудеса, які не відміняються, вони створені назавжди.

Це так виконалися слова Ісуса Христа: «Покладуть руки на недужих, і вони будуть здорові!» (Марка 16:18).

За все слава Богу! Амінь.»

Nelli Moritz

Повернутися до списку »

Мета наших проповідей полягає в тому, щоб всі близькі й далекі пізнали Вічний Божий Шлях.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »