Bog-Delaet.com
“і самі, мов живе каміння, будуйте з себе дім духовний, святе священство, щоб приносити духовні жертви, приємні Богові, Іісусом Христом.”
(1Петра 2:5)
“А праведник, якщо і рано помре, буде у спокої, бо не в довговічності чесна старість, і не кількістю років вимірюється: мудрість є сивина для людей, і непорочне життя – вік старости.”
(Премудрість Соломона* 4:7-9)
Свiдчення

ЗЦІЛЕННЯ ВІРИ


У 2011 році я захворіла. Мене турбували болі в області серця, за грудиною. Спочатку болі турбували нападоподібно рідко, а потім болі майже не припинялися і ставали все сильнішими. Медикаментозне лікування, яке я приймала, не допомагало, болі були постійні. Я не могла виконувати ніякої роботи, не могла спати, мій стан прогресивно погіршувався з кожним днем. Я майже весь час лежала. Я сама лікар I категорії. Все життя пропрацювала в лікарні з хворими. Закінчила Оренбурзький медичний інститут з відзнакою, тому цілком усвідомлювала всю тяжкість свого стану.

Діагноз: Гіпертонічна хвороба II ст., ішемічна хвороба серця, міокардитичний кардіосклероз, стабільна стенокардія спокою з вираженим больовим синдромом, хронічна серцева недостатність II ст.

Я звернулася в Ковельську Церкву до Божого служителя Василя Макаруся, і попросила, щоб він помолився за мене, так як я знала, що Бог за його молитвами багатьох людей зцілив від різних хвороб. Я сама була свідком, як Бог багатьох зцілював на моїх очах. За його молитвою в один вечір Бог зцілив п'ять чоловік, у тому числі від неоперабельного раку. У нашому будинку Бог за його молитвою в один день зцілив маму і мою сестру. І ось на світанку, було ще темнувато, я не спала, лежала на дивані. На вулиці і в кімнаті були сутінки. Раптом стало ясно в моїй кімнаті, і я бачу стоїть Василь Макарусь одягнений в куртці. Дивиться на мене і питає: «Хочеш бути здоровою?» Я відповіла: «Так, хочу!» Він сказав: «Будь здорова!» І його не стало в кімнаті. Мені стало так добре і легко в серці. Я встала, пішла в кімнату, де спала моя сестра, яка була постійно зі мною, – вона спокійно спить. Я пройшла по всьому будинку – всі двері і вікна були закриті, ніхто їх не відкривав. Ще не усвідомлюючи відбувшогося чуда, я помолилася і міцно заснула. Вранці я прокинулася бадьорою і розповіла моїй сестрі про те, що сталося чудо, яке Бог зробив наді мною. Ми потім зрозуміли, що Бог послав Ангела Василя Макаруся до нас в будинок і Він пройшов крізь стіну і зробив наді мною Своє явне чудо – вилікував мене від хвороб мого серця. Так дивно Господь Бог зробив чудо по Своїй милості і дав ще мені життя. Це сталося так, як написано про Ангела в книзі Дії Святих Апостолів 12:11-16: «Тоді Петро, опам’ятавшись, сказав: тепер я бачу воістину, що Господь послав Ангела Свого і звільнив мене від руки Іродової та від усього, чого чекав народ іудейський. І, роздивившись, прийшов до дому Марії, матері Іоанна, званого Марком, де багато зібралися й молилися. Коли ж Петро постукав біля воріт, то вийшла послухати служниця, на ім’я Рода, і, впізнавши голос Петра, з радості не відчинила воріт, а, вбігши, сказала, що Петро стоїть біля воріт. А ті сказали їй: чи при своєму ти розумі? Але вона твердила, що так і є. Вони ж говорили: це Ангел його. А Петро і далі стукав. Коли ж відчинили, то побачили його й здивувались».

Я вірую в Бога Отця і в Сина Його Ісуса Христа і в Духа Святого і славлю Всемогутність Бога і Його Милість і Любов і за всі звершені Божі чудеса! Амінь.

Віра

Україна

Повернутися до списку »

Великий Всемогутній Бог, Творець Неба і Землі, в Сині Своєму Ісусі Христі відкрив Свій Вічний Шлях – Шлях Миру Любові. Ми йдемо цим Шляхом і проповідуємо Слово Боже.

докладніше »

Історію Ковельської Церкви Заснованої 1924 року розповідає Василь Макарусь, який є служителем нашої церкви. У віці шістнадцяти років він смертельно захворів, але Бог його зцілив, подарувавши йому життя знову. Тому він не одружувався – присвятив себе Богові.

докладніше »

Ковельська Церква більше п’ятдесяти років щонеділі поститься і молиться до Бога за всю Землю. Ми продовжуємо так робити і зараз. До 18-ої години ми нічого не їмо і не п’ємо. А між 14 і 16 годинами* багато разів особливо ревно звершуємо молитви. Ми молимося за всі народи, племена та язики, за їх президентів, за царів і правителів, щоб милість Божа допомагала сама в усіх справах, що творяться на Землі.
* Час для Ваших молитов Ви можете визначити по годиннику, який знаходиться в правому верхньому кутку на кожній сторінці нашого сайту. Цей годинник показує час, по якому ми здійснюємо наші молитви.

докладніше »